• EMAIL

  brnostehovani@email.cz

 • TELEFON

  +420 606 041 237

 • PRACOVNÍ DOBA

  Po - Ne 00:00 - 24:00

Stěhování bytů a domů


Ročně přestěhujeme přes 800 bytových jednotek. Přesouváme vybavení malých garsonek i velkých rodinných domů. Vše s vámi podrobně probereme předem – domluvíme vhodný termín, stanovíme cenu a naplánujeme podrobný harmonogram. 

sluzby-dum

Stěhování pak běží jako na drátkách. Stěhování bytů a domů provádíme bez příplatku i o víkendech a svátcích. Nemusíte tak čerpat dovolenou nebo volno na stěhování, pokud sami nechcete. Stěhování zajistíme se vším všudy. Když nebudete chtít, nemusíte své věci ani balit.

Náš stěhovací tým se o všechno postará. Zabalí vybavení, bezpečně ho přesune, uklidí byt a vybalí věci na novém místě. Elektroniku vám znovu odborně zapojíme. Stěhujeme v Brně, po celé České republice i za její hranice. Vaše věci přemístíme do libovolné evropské země i zpět.

 

Stěhujeme v čistých polstrovaných vozech a pro každý pád jsme pojištění na 2 miliony.

 

Další služby Stěhování MAX


 • sluzby-kancelar

  Stěhování firem a kanceláří

  Při stěhování kanceláří, výrobních, skladovacích anebo dílenských prostor, hotelů a restaurací, obchodů a jiných provozů, škol, školek, úřadů a institucí nebo celých firem vám pomůžeme s plánováním stěhování a jeho organizací a efektivním

 • sluzby-uklid

  Úklidové služby

  Jednorázové či občasné úklidové práce jsou charakteristické zejména pro generální úklid, úklid po rekonstrukci, úklid po stavbě či před-kolaudační úklid.  Může se však jednat